. 

 

 

       نمای سنگ ایناب                  نمای آلومینیوم کامپوزیت                    نمای چوب                         آتلیه طراحی نما                      

معرفی شرکت

گروه ایناب در سال 86 با بهره گیری از کارشناسان، متخصصین و نیروهای جوان و کاردان به مدد الهی و بر پاپه صداقت، تلاش و پیشرفت با اهداف بلند تشکیل یافت. این شرکت پس ازسال ها تلاش با افتخار در اقصی نقاط میهن عزیز و اجرای موفق بیش از 100.000 متر‌مربع نمای ساختمان، در قالب بیش از 1000 پروژه خصوصی و دولتی در نقاط مختلف کشور و کسب رضایت مشتریان خود در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، موفق شد بزرگترین کارخانه تولید سنگ‌های پلیمری شرق کشور را راه اندازی کند. ظرفیت تولید این کارخانه 23000 تن انواع سنگ‌های تزئینی، سنگ نما، سنگ فرش‌ها و موزائیک‌های پلیمری می‌باشد که در طرح‌‌ها و رنگ‌های متنوع عرضه می‌گردد.  محصولات این شرکت با علامت ثبت شده ایناب به بازار عرضه می‌گردد که با توجه به مقاومت بالا، زیبایی، تنوع در طرح و رنگ و همچنین قیمت مناسب در مدت زمان اندکی پس از شروع فعالیت خود توانست جایگاه مناسبی در عرصه بازار مصالح ساختمانی کسب نماید. 

این شرکت با استفاده از نیروهای متخصص بومی، فناوری‌های روز دنیا و ماشین آلات پیشرفته و راه اندازی آزمایشگاه مورد تایید اداره استاندارد در محل کارخانه، همواره بر ارتقاء کیفیت محصول تاکید داشته و رضایت مشتریان از دغدغه های اصلی مدیران این مجموعه می باشد.