. 

 

 

       نمای سنگ ایناب                  نمای آلومینیوم کامپوزیت                    نمای چوب                         آتلیه طراحی نما                      

کفپوش

با توجه به سرد سیر بودن کشورمان، سالانه مقدار زیادی موزاییک و سنگ‌فرش در اثر سرما از بین می‌رود که ترمیم و بازسازی آن باعث صرف هزینه های اضافه، انرژی و وقت می گردد. موزائیک های پلیمری ایناب با ترکیب سنگ دانه های مقاوم، مواد پلیمری و پیگمنتهای معدنی و با بهره گیری از تکنولوژی نانو تولید می شوند که در عین داشتن مقاومت های فشاری، کششی و خمشی بسیار بالا، دارای درصد جذب آب بسیار پایین بوده و مجموعه این عوامل در کنار خواص نانویی، این محصول را در برابر یخبندان و تغییرات دمایی بسیار مقاوم نموده است.

محدود بودن طرح و رنگ و دوام پایین رنگ یکی دیگر از معایب موزائیک ها و سنگ فرشهای سنتی است. طرح، نقش و رنگ های گسترده موزائیک های پلیمری ایناب را تبدیل به محصولی متفاوت و زیبا نموده است. در این محصول برای ایجاد رنگ و نقش از پیگمنت های معدنی موثر در بافت مولکولی استفاده می گردد که این امر باعث دوام بالای رنگ محصول در برابر عواملی چون سایش و اشعه ماوراء بنفش خورشید شده است.

در جدول زیر مشخصات فنی محصولات ایناب با حدود استاندار مقایسه شده که نشانگر بالا بودن مشخصات این محصول از حدود استاندار می باشد.