. 

 

 

       نمای سنگ ایناب                  نمای آلومینیوم کامپوزیت                    نمای چوب                         آتلیه طراحی نما                      

نمای ترمووود

نمای ترمووود

ترمووود از تحت حرارت و رطوبت  قراردادن چوب طبیعی  به وجود می آید که در این فرایند به دلیل بالا بودن حرارت و رطوبت تغییراتی در بافت ملکولی چوب به وجود می آید که باعث می شود مقاومت آن بسیار بالا گردد و شرایط رشد هر گونه موجود زنده مانند قارچ کپک و موریانه  در چوب از بین می رود.

در فراید ترمو چوب های ضعیف از بین رفته و فقط چوبهایی که تحمل این شرایط را داشته باشند تبدیل به ترمووود می شوند به همین دلیل ترمووود می تواند در شرایط سخت نیز مقاومت داشته باشد.برای بالا رفتن مقاومت رنگ چوب نیز از مواد روغنی مخصوصی استفاده می شود که این مواد باعث می شود هم رنگ چون دیر تر از بین برود و نمای چوب نیز زیباتر باشد.

ترمووود امروزه به یکی از نماهای جدید ساختمانی تبدیل شده است که طرفداران زیادی نیز دارد و پیش بینی می شود استفاده از این محصول در نما روز به روز افزایش یابد.

شرکت ناب معماری با تکیه بر سابقه چندین ساله خود در امر نماسازی ساختمان و پس از اجرای موفق بیش از  70000 متر مربع نمای ساختمان در قالب بیش از 400 پروژه دولتی و خصوصی، طراحی و اجرای نمای ترموود را در دستور کار خود قرارداد.

 

امید است این شرکت با تکیه بر سابقه 5ساله خود در امر نما سازی و استفاده از علم  و تخصص نیروهای با سابقه خود بتواند گامی موثر در امر زیبا سازی شهر بردارد.