. 

 

 

       نمای سنگ ایناب                  نمای آلومینیوم کامپوزیت                    نمای چوب                         آتلیه طراحی نما                      

معرفی سنگ ایناب

 استفاده از نمای سنگ‌های طبیعی از مدت‌ها پیش مورد توجه معماران و ساختمان سازان قرار گرفته و همواره محبوبیت خود را حفظ کرده است. 

اما این سنگ های طبیعی دارای مشکلاتی چون سرمازدگی،جداشدن از دیوار، عدم تنوع طرح و رنگ و وجود درزه و خلل و فرج نیز بوده است که این امر ما را بر آن داشت تا محصولی تولید کنیم که ضمن حفظ تمامی مزایای سنگ های طبیعی، این مشکلات را بر طرف سازد.
سنگ‌های پلیمری ایناب آخرین نسل ازسنگ‌های ساخته شده به دست بشر می‌باشد که از ترکیب مجدد سنگ دانه‌های مقاوم با مواد پلیمری و پیگمنت‌های معدنی، با بهره گیری از تکنولوژی نانو تولید می شوند. از این ترکیب، مقاومت بسیار بالایی به دست می‌آید که باعث می شود این سنگ‌ها در شرایط سخت جوی و اشعه UV خورشید کاملا مقاوم شود.
همچنین وجه پشت این محصول طوری طراحی شده که چسبندگی زیادی با مصالح داشته و بعلاوه وجود اسکوپ های مخصوص در این وجه خطر سقوط سنگ از نما را به حداقل رسانده است. سنگ‌های پلیمری ایناب پس از مدت زمانی کوتاهی بعد از معرفی، با استقبال خوب مهندسان و کارفرمایان مواجه شد و امید است با ارائه این محصول بتوانیم گام موثری ارتقاع کیفیت نماهای ساختمان کشور برداریم.


 

مشخصات فنی و مزایای محصولات ایناب

محصولات نمای ایناب

تصاویر نمای ایناب